• Дома
  • Светло за работно светло со ЛЕР

Светло за работно светло со ЛЕР

  • 60Светло Работа светло со жица за поврзување со вати

    » 5 светла или 10 светла по куп за опција. Погоден за различно барање на далечни. »Лесни глави распоредени 10 стапалата / 3одвоени, исто како и традиционалното светло за работа со жици. »Користете високо светло SMD2835, прозрачна ефикасност до 125lm / W. »Готово 50000 часа живот и понуди 5 offer
  • 100Светло Работа светло со жица за поврзување со вати

    »Лесни глави распоредени 10 стапалата / 3одвоени, исто како и традиционалното светло за работа со жици. »Линија за суспензија со водоотпорен спој, лесен за составување и замена. »Користете високо светло SMD2835, ефикасноста до 120lm / W. »Дојдете со заштитен капак на мрежата, двојно заштити. »Навлака за компјутер со опал, дизајн против заслепување.
  • 20watt and 18watt single magnet work light

    Точка БР. YL- HA11-M20W-M-XXK YL- HA11-M18W-X-XXK Power Cord SJTW 18AWG*3C / H05RN-F 2x1.0MM² SJTW 18AWG*2C / H05RN-F 2x1.0MM² Watt 20W 18W Total Lumens 2,400Lm±5% 2,160Lm±5% AC Input 100~277V ac 24V dc Lamp cover Opal Colour handle Orange CCT 2700-6500K PF ≥0.9 IP Rank IP65 Warranty 5 year Operating Temperature -20°F…
1 Страница 1 на 1

Испратете ја вашата порака до нас:

ПРАВДА СЕГА

Билтен

Анкета сега

Следете нè

ПРАВДА СЕГА