• Дома
 • Висококвалитетни предводени светла за пристаништа со 40" 60" Нишалка за рака

Висококвалитетни предводени светла за пристаништа со 40" 60" Нишалка за рака

 • 320W Квантна LED светло за растење

  " Извор на светлина: LED2835 / LED3030 »Спектар: PhysioSpec Indoor ™ »Излез на светло PPF: 832-2496 μmol / s »Ефикасност: 2.6 μmol / J »Фактор на моќност: >0.95 »Напон на влез во наизменична струја: 90-277V AC, 300-480V AC, 50/60Hz »Дистрибуција на светлина: 120° »Висина на монтирање: 6"-12"(15.2-30.5цм) Над крошна »Термичко управување: Пасивно »Затемнување: 10V-извор »Вкупно
 • 450W Квантна LED светло за растење

  Input Voltage 90~277V ac or 300-480V ac 50/60Hz Wattage: 450W PPF: 1184 µmol/s Type of protection: IP65 SMD Chips: 1728ЕЕЗ 2835 48Компјутери 3030 Power Factor: 95% Light Distribution 120° Size info 645*525*135mm Warranty 3 years Certificates: ETL Shipping: 5Lead 10 дена време на водење. Со DHL / UPS / TNT / FedEx express, воздушен товар итн. Available for Seed…
 • Висококвалитетни предводени светла за пристаништа со 40" 60" Нишалка за рака

  * Телата на серијата YouLumi се совршени за индустриски, производство и складирање. * Наменето е да ги осветлува приколките на тракторите до 53 ft за товарење и истоварување. * Одлично за секоја апликација која бара долг век на траење и ниски трошоци за одржување. * 50,000 час живот на ЛЕР за користење на влажни локации. Предмет: Приклучок за вчитување на ЛЕР
 • ЛЕР-возач на DALI и Push Dimming

  Input Voltage 12V/24V/36V/ 48V DC Options Wattage 60W-250W Dimming type DALI and Push dimming Type of protection IP20 Efficiency ≥86% Working Temp. -10℃~+40℃,20~60%RH Power Factor 0.95 Place of Origin Guangdong, China Warranty 3 years Output Type Single Type Constant Current Certificates ETL/CE other customer required certificates are available to provide.…
1 Страница 1 на 1

Испратете ја вашата порака до нас:

ПРАВДА СЕГА

Билтен

Анкета сега

Следете нè

ПРАВДА СЕГА