• Дома
 • LED светло за балони

LED светло за балони

 • 640W LED октопод расте светло

  " Извор на светлина: LED2835 / LED3030 »Спектар: PhysioSpec Indoor™ » Power Factor: >0.95 »Дистрибуција на светлина: 120° »Висина на монтирање: 6"-12"(15.2-30.5цм) Над крошна »Термичко управување: Пасивно »Затемнување: 10V-Source » Total Harmonic Distortion (THD): <20% »Доживотно: >50,000hrs » IP Rating: IP65 » No UV or IR in the beam…
 • 960W LED октопод расте светло

  Input Voltage 100-277V AC or 300-480V AC Wattage: 960W Light Source: LED2835 / LED3030 Type of protection: IP65 Efficiency: 2.6µmol/J Light Distribution: 120° Dimming 0-10v source Lifespan >50000 hours Warranty 3 years THD <20% Available for Indoor Greenhouse Planting Flowers/ Seeds/ Vegetables Seed Starting, BLOOM, VEG... 1. Dimmable 2. All…
 • 120W Квантна LED светло за растење

  " Извор на светлина: LED2835 / LED3030 »Спектар: PhysioSpec Indoor™ » Power Factor: >0.95 »Дистрибуција на светлина: 120° »Висина на монтирање: 6"-12"(15.2-30.5цм) Над крошна »Термичко управување: Passive » Total Harmonic Distortion (THD): <20% »Доживотно: >50,000hrs » IP Rating: IP65 » No UV or IR in the beam » Output constant…
 • LED светло со балон со 2 Метри статив

  LED светло со балон е мултифункционална преносна рачна ламба. Триножецот може да се расклопи, носени и обесени. Кога станува збор за осветлување во голема површина, производот е идеално решение за високо осветлување при раскрсници на патишта за рударски транспорт, работи на патот, градилишта, настани, и општи индустриски програми и програми за одржување. LED балон
 • LED светилки за балони со висок лумен

  LED светло со балон е мултифункционална преносна рачна ламба. Триножецот може да се расклопи, носени и обесени. Кога станува збор за осветлување во голема површина, производот е идеално решение за високо осветлување при раскрсници на патишта за рударски транспорт, работи на патот, градилишта, настани, и општи индустриски програми и програми за одржување. LED балон
1 Страница 1 на 1

Испратете ја вашата порака до нас:

ПРАВДА СЕГА

Билтен

Анкета сега

Следете нè

ПРАВДА СЕГА