• Дома
 • LED светло за мобилен диск

LED светло за мобилен диск

 • 960W Octopus LED Grow Light

  Input Voltage 100-277V AC or 300-480V AC Wattage: 960W Light Source: LED2835 / LED3030 Type of protection: IP65 Efficiency: 2.6µmol/J Light Distribution: 120° Dimming 0-10v source Lifespan >50000 hours Warranty 3 years THD <20% Available for Indoor Greenhouse Planting Flowers/ Seeds/ Vegetables Seed Starting, BLOOM, VEG... 1. Dimmable 2. All…
 • 300W телескопско светло за работно светло со статив

  Кога станува збор за осветлување на голема површина, овој производ е идеално решение за осветлување со голем удар на патот со рудник. Раскрсници патишта, градилишта, настани и општи програми за одржување на индустриското земјиште. Влезен напон 100-277V AC или 24V DC напон: 300W лумен: 39000LM во Вкупно Вид на заштита: IP65 Заштита од удар:...
 • 300W LED мобилно светло за работа со подигнувачки преносен статив

  Кога станува збор за осветлување на голема површина, овој производ е идеално решение за осветлување со голем удар на патот со рудник. Осветлување со високи влијанија на крстосниците на патиштата со рудник, работи на патот, градилишта, настани и општи програми за индустриско одржување ... Влезен напон 100-277V AC или 24V DC напон: 300W лумен: 39000Вкупно LM
 • ЛЕР-возач на DALI и Push Dimming

  Input Voltage 12V/24V/36V/ 48V DC Options Wattage 60W-250W Dimming type DALI and Push dimming Type of protection IP20 Efficiency ≥86% Working Temp. -10℃~+40℃,20~60%RH Power Factor 0.95 Place of Origin Guangdong, China Warranty 3 years Output Type Single Type Constant Current Certificates ETL/CE other customer required certificates are available to provide.…
 • 640W Octopus LED Grow Light

  " Извор на светлина: LED2835 / LED3030 »Спектар: PhysioSpec Indoor™ » Power Factor: >0.95 »Дистрибуција на светлина: 120° »Висина на монтирање: 6"-12"(15.2-30.5цм) Над крошна »Термичко управување: Пасивно »Затемнување: 10V-Source » Total Harmonic Distortion (THD): <20% »Доживотно: >50,000hrs » IP Rating: IP65 » No UV or IR in the beam…
1 Страница 1 на 1

Испратете ја вашата порака до нас:

ПРАВДА СЕГА

Билтен

Анкета сега

Следете нè

ПРАВДА СЕГА